Kogo warto obesrwować na instagramie - 5 najciekawszych!

Witam. Jako, że pogoda jest brzydka i nie nadaje się do stworzenia nowych zdjęć z stylizacją wpadłem na pomysł, że dziś napiszę post zupełnie inny niż dotychczas. Jak wyżej "Kogo warto obserwować na instagramie - 5 najciekawszych!" Teraz nieco częściej będą się pojawiać posty, związane z rozrywką, życiem codziennym, a także zaległymi postami o podróżach :)

Przejdźmy do tematu postu. Przedstawię Wam pięć najlepszych (według mnie) kont na instagramie o modzie, które warto obserwować. Oprócz lookbook'a, przeglądam również instagram'a, na którym również znajduję ciekawe inspiracje do nowej stylizacji.

#1. @bloggers_boyfriend. Dlaczego? Pojawiają się tam bardzo oryginalne stylizacje, nowoczesne i, co chyba najistotniejsze, takie, którymi będziemy mogli się zainspirować i wyjść w nich na ulice. Połączenia kolorystyczne w jego stylizacjach są naprawdę dobrze dopasowane! Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych instagramów o modzie męskiej! Estetyka tego profilu jest bardzo przejrzysta, na co również zwracam uwagę podczas przeglądania różnych kont. A jak wiadomo - im bardziej przejrzyście, tym milej ogląda się zdjęcia.


______________
#2. @gallucks - jego połączenia w kolorach czerni, szarości, bieli, które stosuje w stylizacjach, są mistrzowskie! Ostatnio coraz częściej wybieram ubrania w tych kolorach. Pełna klasyka! Znajdziemy u niego stylizacje zgodne z nadchodzącymi trendami; golfy, swetry połączone wraz z koszula... zresztą zobaczcie sami!


______________
#3. @rebelfashionstyle - pierwszy polski blogger na tej liście, który, według mnie, jest najlepszy! Jeden z niewielu polskich bloggerów, który zachwyca mnie swoimi stylizacjami! W każdej stylizacji dodaje coś od siebie, aby się wyróżniać, jak dla mnie to najważniejsza cecha!


______________
#4. @malikarakurt - ten blogger nie rozstaje się z elegancją! Jak dla mnie to wielki plus, ponieważ te stylizacje się zmieniają, jest dodawane do nich coś, co sprawia, że są ciekawe, a nie - tak jak to często bywa przy eleganckich zestawach - monotonne.


______________
#5. @streetandgentle - stylizacje pełne klasyki, połączone z nieco lżejszym stylem. To też możecie znaleźć w w moich stylizacjach. Nie wiem jak Wam, ale mi taki styl bardzo odpowiada. Niczego w nim nie brakuje, a wręcz cieszy oko. Kolorystyka w jego outfitach jest spójna - a to chyba dobry pierwszy krok do tego, aby stworzyć dobrą stylizację.

______________
Kolejność nie ma znaczenia. Jak dla mnie jest znacznie więcej profili godnych polecenia, lecz skupiłem się na tych najlepszych!
A Wy co sądzicie? Jakie Wy profile lubicie przeglądać?
A oto moje dwa konta na instagramie:

1 komentarz: